WhatsApp Image 2021-09-07 at 10.53.52

        1981 izmir doğumludur. ilköğrenimini Şirinyer Vali Rahmi bey ilkokulunda dönem birincisi olarak tamamlamış lise öğrenimini Gaziantep Fen Lisesinde almıştır. Ege Üniversitesi tıp fakültesinden iyi derece ile mezun olduktan sonra Celal Bayar  Üniversitesinde Plastik ve Estetik Cerrahi uzmanlık eğitimini almıştır. Bir yıl süreyle Yüzüncü Yıl Üniversitesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kliniğinde görev yapmış bu süreçte başta yarık damak-dudak , yanık skarı revizyonları , konjenital anomaliler , olmak üzere çok sayıda pediatrik plastik cerrahi operasyonu gerçekleştirmiştir. 2014-2017 yılları arasında Denizli Servergazi DH ve Bursa Çekirge DH de görev yapmıştır. Bu dönemde burun estetik cerrahisi, göz kapağı cerrahisi, meme cerrahisi,  cilt kanserleri, maksillofasiyal cerrahi, fasiyal kitle eksizyonları ve benzeri 2000 den fazla ameliyatlar gerçekleştirmiştir. 2018 den itibaren İzmir Özel Gazi Hastanesinde başta Meme Estetiği , Meme Dikleştirme , Meme Protezi ile Meme büyütme , Rinoplasti – burun estetiği , Liposakşın, Karın germe , Jinekomasti , Yüz ve Boyun germe , Üst ve alt göz kapağı Estetiği , Şakak germe , Temporal lift , dermal dolgu , dudak dolgusu ve botoks uygulamaları , yüz askılama olmak üzere Estetik Cerrahi üzerine operayonlarına yoğun bir şekilde devam etmektedir. Halen Özel İzmir Gazi Hastanesi , Özel Alfa Tıp Merkezi ve Özel Aydın Ege Liva Hastanelerinde tam zamanlı olarak  estetik cerrahi operasyonları ve botoks / dolgu uygulamarı gerçekleştirmektedir. Türk Plastik Cerrahi Derneği Yeterlilik ( Board Sınavı) Belgesi Sahibidir. Türk Plastik Cerrahi Derneği ve Estetik Plastik Cerrahi Derneği Asil üyesidir. Halen Türk Plastik Cerrahi Derneği Saç ekimi Bilim kurulu üyesi ve Türk Tabipler Birliği İzmir Hekim Meclisi Vekilliği  (2020-2022) görevini yürütmektedir. Evli ve 3 çocuk babasıdır. 

 

ESERLER

SCI-E (Science Citation Index-Expanded), SSCI (Social Science Citation

Index), AHCI (Arts and Humanites Citation Index) Tarafından Taranan

Dergilerde Yapılan Yayınlar:

 1. Yüce S, Öksüz M, Ersöz E, Kahraman A, Işık D, Atik B. İnvestigation of Skin Cancer in Geriatric Age Group  Turkish Journal of Geriatrics.

Ulusal Hakemli ve Diğer Bilimsel Dergilerde Yapılan Yayinlar:

 1. Kerem H, Yaman M, Bali U, Öksüz M, Yoleri L. Ekrin Porokarsinom: Nadir Görülen Lokal ve Bölgesel Nüks Oranı Yüksek Olan Lezyonun Takip ve Tedavisi,Klinik Deneyimlerimiz, Turk Plastic Surgery.  2014 ;22(1)

Uluslararası Bilimsel Etkinliklere Ait Kitaplarda Yayınlanan Bildiri Özeti:

 1. Kerem H, Öksüz M, Bali U, Güngör M, Yoleri L, “Tessier No:3-4 Cleft Case: Long-Term Results“  8th BAPRAS Budva-Serbian congress, October 2013.

Ulusal Bilimsel Etkinliklere Ait Kitaplarda Yayınlanan Bildiri Özeti

 1. Öksüz M, Kerem H, Güngör M, Yoleri L.   Nadir Bir Olgu: Poland Sendromu Aksillar Band  32. TPRECD Ulusal Kongresi  Trabzon-Türkiye  Eylül-2010.
 2. Öksüz M, Yaman M, Bali U, Yoleri L.  Elde Ender Görülen Subungual Ekzositoz Olgusu 33. TPRECD Ulusal Kongresi  İzmir-Türkiye  Ekim-2011.

Belgelendirilen eğitim-öğretim ile meslek içi eğitim alma:

 1. Medikal İstatistik  Kursu, Celal Bayar  üniversitesi, Manisa-2012.

Katıldığı / Görev aldığı Mesleki / Bilimsel / Sanatsal Etkinlikler:

 1. Kraniomaksillofasiyal Fiksasyon Uygulamalı Kursu, Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği,  Ege Tıp Fak.  İzmir-Türkiye,   Kasım-2009
 2. Temel Mikrocerrahi Kursu, Türk Rekonstrüktif Mikrocerrahi Derneği , Ege Tıp Fak. İzmir-Türkiye,  Temmuz-2011
 3. Endoskopik Fonksiyonel Rinoplasti Kursu, Antalya-Türkiye Kasım-2012
 4. Laser Tedavisi Uygulama Kursu, Antalya-Türkiye   Kasım-2012
 5. Medikal Ozon Terapi Uygulama Kursu, İzmir-Türkiye    Mayıs-2013

Katıldığı kongreler:

 1. TPRECD 32.Ulusal Kongresi Trabzon,Türkiye  15-19 Eylül 2010
 2. Estetik Plastik Cerrahi Dernegi 15. Ulusal Kongresi İstanbul,Türkiye 15-16 Haziran 2011
 3. TPRECD 34.Ulusal Kongresi Antalya ,Türkiye     Kasım 2012
 4. Ulusal Yaşam Kalitesi Kongresi İzmir,Türkiye     Nisan 2013

Üye olunan Mesleki Bilimsel Sanatsal Kuruluşlar:

 1. İzmir Tabip odası, 2007
 2. Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği, 2015
 3. Estetik ve Plastik Cerrahi Derneğ

Görev Yerleri:

 1. Pratisyen Hekim : Şanlıurfa / Akçakale Devlet Hastanesi Acil Servisi  Mayıs 2005-2006
 2. Araştırma Görevlisi : İzmir / Tepecik Eğitim Araştırma Hastanesi , Aile Hekimliği Asistanlığı Kasım 2006-2009
 3. Araştırma Görevlisi : Manisa / Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik  Cerrahi  Anabilim Dalı  2009- 2013
 4. Araştırma Görevlisi : Van /Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik  Cerrahi  Anabilim Dalı  2013- 2014
 5. Uzman Doktor : Denizli / Servergazi Devlet Hastanesi Plastik,Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi  Kliniği 2014-2015

Sizin için ne yapabiliriz ?

Burun Dolgusu mu yoksa Burun Estetiği Ameliyatı mı?

Yüzün tam ortasında olması nedeni ile en küçük bir müdahalenin dahi büyük değişim yaratabildiği burun, gelişen modern tıp teknoloji ile artık ameliyatsız olarak da estetik bir görünüme kavuşturulabilmektedir.

Meme Büyütme Hangi Yaşta Yapılabilir?

Kadının cinsel kimliğini vurgulayan en önemli organı memedir. Memenin kadın vücudunda omuz genişliği, bel ve kalça çevresi ile orantılı boyutlarda olması vücut estetiği açısından oldukça önemlidir. Meme küçük olduğunda vücut konturu eksik kalır ve bu durum özellikle 20’li yaşlardan itibaren özgüven eksikliğine sebep olabilir. Ancak teknolojinin gelişmesiyle birlikte güvenilir bir şekilde yapılan ve hastalar için tatminkar sonuçlar elde edilenmeme büyütme ameliyatı bu sorunu ortadan kalkmaktadır.

Liposuction Kimler Yaptırabilir?

Liposuction Kimler Yaptırabilir?

Liposuction, hızlıca zayıflamak isteyenlerin başvurduğu yöntem olarak düşünülse de bu yöntemin zayıflama metodu olarak görülmemesi gerekmektedir. Kilo verme amacı ile değil şekilendirme amacıyla uygulanmalıdır. Liposuction yöntemiyle vücutta belirli bir bölgedeki toplanan yağlar vakum yardımıyla ince kanüller kullanılarak alınmaktadır.

Meme Büyütme Estetiğinde Protez Şart mı?

Meme Büyütme Estetiğinde Protez Şart mı?

Vücut ile uyumlu, biçimli ve dolgun bir meme formu kuşkusuz ki pek çok kadının hayali. Feminen bir görünüm dendiğinde ilk akla gelen vücut bölgelerinden biri olan göğüsler; genetik faktörler başta olmak üzere birçok nedenden ötürü ergenlik döneminde yeterince gelişememiş veya meme kanseri gibi nedenlerle eski dolgun formunu kaybetmiş olabilir.

Meme Estetiğinde İz Kalır mı?

Meme Estetiğinde İz Kalır mı?

Estetik operasyonlar, mutlaka bu alanda ihtisas eğitimi almış; tecrübeli kişiler tarafından yapılması gereken uygulamalardır. Bu yetkinlik sadece ameliyatın güvenliği için değil aynı zamanda yüz güldüren bir sonuç almak için de önemlidir.

Müşterilerimiz Ne Diyor?

sohbeti başlat
Yardıma İhtiyacım var
Merhaba Bir konuda Yardımınıza İhtiyacım Var

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/drmustafaoksuz/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420