Jalupro

JALUPRO® Gençlik Aşısı Nedir ?

Hyalüronik asit içeriği olan tüm ürünler gençlik aşısı grubunda yer almaktadırlar. Jalupro® Gençlik Aşısı cildin yaşlanma, güneşin zararlı etkileri, stres, ve kötü beslenme gibi nedenlerle kaybettiği nemi ve canlılığı geri kazandırmak için kullanılan bir cilt yenileme ürünlerinden birisidir.

JALUPRO® Gençlik Aşısı’nın Faydaları Nelerdir?

Cildinizi Nemlendirir

İçeriğindeki hyalüronik asit cildinize ihtiyaç duyduğu nemi ve canlılığı geri kazandırır.

Daha Genç bir Görünüm Sağlar

İçeriğinde ki aminoasit kombinasyonu kollajen sentezini için gerekli aminoasitleri uygun miktarlarda sunar. Artan kollajen sentezi kırışıklıkların görünümünde düzelmeye katkı sağlar.

Canlı ve Parlak bir Cildiniz için katkı sağlar

Cildinizdeki cansız görünümün en büyük nedeni cildinizin nemsiz (hyalüronik asitten fakir) kalmasıdır. Cildinize kaybettiği nemi hyalüronik asit ile takviye ederek daha sağlıklı görünmeye katkı sağlar.

Sonuçları ne zaman farkedirlir ?

Uygulama sonrasındaki haftadan itibaren kırışıklık ve sarkmalarda düzelmeler ortaya çıkar. Yüz, boyun, el ve dekolte bölgesi gibi alanlarda kullanılabilir.

Etkisi ne kadar sürer ?

İçeriğindeki çapraz bağsız hyalüronik asit cildin bağ dokusunu oluşturan fibroblast hücrelerinin sentezini tetikler. Böylece uzun vadede giderek artan etkiler ortaya çıkarabilir.

Jalupro® Gençlik Aşısı’nın içeriğinde ne var?

Jalupro® Gençlik aşısı’nın içeriğinde vücudumuzda doğal olarak bulunan ve yaşlanmayla birlikte azalan hyalüronik asit bulunmaktadır. Hyalüronik asit cildinize cilde nem ve canlılık veren doğal bir yapıtaşıdır.

Ayrıca Jalupro®, kollajen üretimine yardımcı amino asit bileşimine sahiptir. Bu sayede yeni üretilcek olan kollajen sayesinde kırışıklık ve sarkmalarda toparlanmaya yardımcıdır.

Jalupro® Gençlik Aşısı hangi amaçlarla kullanılmaktadır?

  • Cildin matlaştığı, neminin ve sağlıklı görünümünün azaldığı durumlarda
  • Yüz, boyun, dekolte bölgesi kırışıklık tedavisinde
  • Göz çevresine esnekliği tekrar kazandırmak amacıyla
  • Cilt elastikiyetinin yeniden kazandırılması amacıyla
  • Tüm yüzde kırışıklık ve sarkmaların toparlanması amacıyla
  • Cildin beslenmesi amacıyla
  • El üstü ve diz bölgesi gibi sarkmaların yoğun olduğu bölgelere esneklik kazandırmak amacıyla
  • Akne veya diğer izlerin tedavisi amacıyla kullanılabilmektedir.

İçeriğinde cildime zarar verecek bir madde var mıdır?

Jalupro® Gençlik Aşısı’nın içeriğinde cilde zararlı olabilecek hiçbir içerik bulunmaz. Jalupro® Gençlik Aşısının içeriğinde cildiniz tarafından doğal olarak üretilen hyalüronik asit ve kollajen sentezi için gerekli amino asitler bulunur.

Jalupro® Gençlik Aşısı nasıl uygulanır?

Jalupro® Gençlik aşısı mezoterapi ile cildin üst tabakasına ince iğnelerle uygulanır. Öncelikle yüze uyuşturucu bir krem sürülür ve ağrı hissi azaltılır, sonrasında ufak aralıklarla cildin ihtiyacı olan alanlara uygulama yapılır.

Jalupro® Gençlik Aşısı uygulaması ne kadar sürer?

Jalupro® Gençlik Aşısı uygulaması için hazırlık aşaması dahil olmak üzere 45-60 dakika ayırmak yeterlidir.

Jalupro® Gençlik Aşısı uygulaması sırasında acı hissedecek miyim?

Jalupro® Gençlik Aşısı, çok ince iğnelerle yüzeysel olarak yapılan bir uygulamadır. Uygulama öncesinde cildinize uygulanan anestezik krem sayesinde uygulama neredeyse acısız olarak yapılmaktadır.

Jalupro® Gençlik Aşısı Uygulamasının sonuçlarını ne zaman görebilirim?

Jalupro® Gençlik Aşısı uygulamasının sonuçları, uygulamadan sonraki günlerde görmeye başlanır.

Jalupro® Gençlik Aşısı’nın kalıcılığı ne kadardır?

Jalupro® Gençlik Aşısı uygulamasının cildinize kazandırdığı canlılık ve esneklik 6 ay ile 1 yıla kadar devam eder. Sonuçların kalıcılığı sizin metabolizma hızınız, genetik yapınız ve çevresel faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu nedenlerle estetik sonuçların kalıcılık süresi kişiden kişiye farklılık gösterebilir.

Mevcut herhangi bir yan etki var mıdır?

Jalupro® Gençlik Aşısı ince iğneler ile uygulanır. İğne girişine bağlı küçük morluklar görülebilir.

Jalupro® Gençlik Aşısı’nın diğer cilt gençleştirme tedavilerinden farklı yapan nedir?

Jalupro® Gençlik Aşısı, ile diğer tedaviler arasında benzer etkiler ve sonuçlar bulunmaktadır. Bununla birlikte çeşitli tedavileri deneyerek, kişiler kendileri için en tatmin edici sonuçları veren uyguamaları tercih etmektedirler. 6 aylık periodlarda yapılacak 2-4 seanslık kürler ile sizin için en etkili sonucu veren mezoterapi kokteyline doktorunuzla birlikte karr verebilirsiniz.

sohbeti başlat
Yardıma İhtiyacım var
Merhaba Bir konuda Yardımınıza İhtiyacım Var

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/drmustafaoksuz/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427