Sık Sorulan Sorular

Burun Dolgusu mu yoksa Burun Estetiği Ameliyatı mı?

Yüzün tam ortasında olması nedeni ile en küçük bir müdahalenin dahi büyük değişim yaratabildiği burun, gelişen modern tıp teknoloji ile artık ameliyatsız olarak da estetik bir görünüme kavuşturulabilmektedir.

Meme Büyütme Hangi Yaşta Yapılabilir?

Kadının cinsel kimliğini vurgulayan en önemli organı memedir. Memenin kadın vücudunda omuz genişliği, bel ve kalça çevresi ile orantılı boyutlarda olması vücut estetiği açısından oldukça önemlidir. Meme küçük olduğunda vücut konturu eksik kalır ve bu durum özellikle 20’li yaşlardan itibaren özgüven eksikliğine sebep olabilir. Ancak teknolojinin gelişmesiyle birlikte güvenilir bir şekilde yapılan ve hastalar için tatminkar sonuçlar elde edilenmeme büyütme ameliyatı bu sorunu ortadan kalkmaktadır.

Liposuction Kimler Yaptırabilir?

Liposuction Kimler Yaptırabilir?

Liposuction, hızlıca zayıflamak isteyenlerin başvurduğu yöntem olarak düşünülse de bu yöntemin zayıflama metodu olarak görülmemesi gerekmektedir. Kilo verme amacı ile değil şekilendirme amacıyla uygulanmalıdır. Liposuction yöntemiyle vücutta belirli bir bölgedeki toplanan yağlar vakum yardımıyla ince kanüller kullanılarak alınmaktadır.

Meme Büyütme Estetiğinde Protez Şart mı?

Meme Büyütme Estetiğinde Protez Şart mı?

Vücut ile uyumlu, biçimli ve dolgun bir meme formu kuşkusuz ki pek çok kadının hayali. Feminen bir görünüm dendiğinde ilk akla gelen vücut bölgelerinden biri olan göğüsler; genetik faktörler başta olmak üzere birçok nedenden ötürü ergenlik döneminde yeterince gelişememiş veya meme kanseri gibi nedenlerle eski dolgun formunu kaybetmiş olabilir.

Meme Estetiğinde İz Kalır mı?

Meme Estetiğinde İz Kalır mı?

Estetik operasyonlar, mutlaka bu alanda ihtisas eğitimi almış; tecrübeli kişiler tarafından yapılması gereken uygulamalardır. Bu yetkinlik sadece ameliyatın güvenliği için değil aynı zamanda yüz güldüren bir sonuç almak için de önemlidir.
sohbeti başlat
Yardıma İhtiyacım var
Merhaba Bir konuda Yardımınıza İhtiyacım Var

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/drmustafaoksuz/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427